Фарбопульт електричний HVLP, 0,6 кВт, 450-550 мл/хв,форсунка 1,8 мм, бачок 1000 мл, 0,14-0,70 бар

В наявності
2999 грн
+
Купити в 1-клік
shareПоділитися
Наші переваги
  • — Офіційна гарантія
  • — Доставка по всій Україні
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Краща ціна
Варіанти оплати
  • — Готівкою при отриманні
  • — Картами Visa та MasterCard
  • — Оплата по рахунку
  • — Безготівковий розрахунок
Доставка та самовивіз
  • — По Україні - Нова Пошта (за тарифами перевізника) 
  • — По Харкову - від 50 до 350 грн
  • — Самовивіз - м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 32а

Лінійка електричних фарбопультів

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Пістолет фарбувальний INTERTOOL DT-5060 призначений для фарбування різних типів поверхонь. У роботі з фарбопультом DT-5060 можна використовувати: алкідні фарби, акрилові дисперсійні лаки, рідини для відпарювання шпалер, пестициди, засоби дезінфекції, холодні очисники, ґрунтовки для захисту від іржі, морилки, модифікатори іржі тощо.

Продуктивність

Ефективність

Завдяки системі HVLP здійснюється ефективне перенесення лакофарбового матеріалу на поверхню з мінімізацією втрат, а колекторний двигун з турбіною створить необхідний тиск для фарбування. Фарборозпилювач INTERTOOL DT-5060 оснащений двигуном, потужністю 600 Вт. Витрата повітря даного інструмента становить 1650 л/хв., а робочий тиск - від 0,14 до 0,70 бар.

Комфортна робота

Комфортна робота

На відміну від електричних фарбопультів поршневого типу, модель DT-5060 забезпечує легку та зручну роботу завдяки відсутності вібрацій. Для комфортної роботи компресор також оснащений ременем для носіння на плечі, завдяки цьому рука з фарбопультом не обтяжується, ви зможете працювати тривалий час із великими поверхнями. Довжина шлангу від компресора до фарбопульта 1,5 метра. Пістолет виготовлений з алюмінію, добре збалансований і має плавний курок.

Сумісність

Сумісність з більшістю матеріалів

Фарбопульт з діаметром форсунки 1,8 мм сумісний з більшістю ЛФМ, наприклад:

  • Алкідні фарби, ґрунтовки, акрилові дисперсійні лаки, лазур;
  • Засоби захисту деревини, вода, рідини для відпарювання шпалер;
  • Пестициди, засоби дезинфекції, холодні очисники, уайт-спірити;
  • Масляні фарби та оліфи, фарби та ґрунтовки для захисту від іржі;
  • УФ лаки, модифікатори іржі, морилки та інше. 

 

Важливо: не слід використовувати лакофарбові матеріали ти інші рідини, що містять абразивні складники.

Код виробника:
DT-5060

Не знайдено дописів

Написати відгук