Круг наждаковий на липучці 125 мм, папір клас С, щільність 120 г/м², К150, 10 од.
- — Офіційна гарантія
- — Доставка по всій Україні
- — Повернення та обмін
- — Різні способи оплати
- — Краща ціна
- — Готівкою при отриманні
- — Картами Visa та MasterCard
- — Оплата по рахунку
- — Безготівковий розрахунок
- — По Україні - Нова Пошта (за тарифами перевізника)
- — По Харкову - від 50 до 350 грн
- — Самовивіз - м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 32а
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
Круг наждаковий самоклеючий застосовується для робіт зі шліфмашинами та електроінструментом з відповідною насадкою-підошвою для дисків, діаметром 125 мм. Використовується для зачищання і фінішної обробки різноманітних поверхонь: дерева, металу, каменю, пластмаси, скла тощо. Підходить також для обробки фарби, лаку, шпаклівки, пластику.
Переваги
- Універсальне застосування: підходять для обробки різноманітних матеріалів: дерева, металу, каменю, пластику, скла тощо.;
- Зносостійкі: абразив з високоякісного оксиду алюмінію з фенольною смолою;
- Зернистість: К150-600 для фінального шліфування і полірування під фарбування;
- Самоклеючі: легко встановлюються і замінюються;
- Економічні: 10 кругів в упаковці.
Градація зернистості
Круги із зернистістю від 36 до 40 застосовуються для чорнового шліфування поверхні, від 60 до 120 - для первинного шліфування і згладжування нерівностей, від 150 до 600 для фінального шліфування і полірування під фарбування.
Надміцний
Завдяки виготовленню з якісного твердого матеріалу – оксиду алюмінію, диск здатний досягати високої продуктивності у шліфуванні. Стійки до зносу і має тривалий строк служби. Використовувані матеріали: основа - папір класу С, щільністю 120 г/кв.м², з'єднувач - фенольна смола; матеріал кріплення - велюр; напіввідкритий насип.
Не знайдено дописів